CND Shellac

 

Máte krásné přírodní nehty a chtěla byste lak, který vydrží déle než 2 dny? Máme pro Vás dobrou zprávu!!! V našem salonu  Vám nabízíme lakování nehtů CND Shellacem.
Proč CND Shellac?


CND Shellac je jedinečný „posílený“ lak, který se nanáší na přírodní nehet bez jakéhokoliv pilování.


Oproti klasickému laku vydrží 2-3 týdny a po celou dobu Vám můžeme zaručit nádherný lesk a pevnost.
Navíc nehet chrání a posiluje.
Budete mít dokonale upravené přírodní nehty bez poškození. Nemusíte trávit dlouhé minuty čekáním, až lak zaschne… CND Shellac se jednoduše vytvrdí v UV lampě a ihned poté se nemusíte bát sáhnout do kabelky, práce na zahrádce nebo si namočit ruce… CND Shellac snese prostě cokoliv!
CND Shellac se aplikuje na přírodní nehet, bez předchozího broušení pilníkem či lepení umělých nehtů. Nanese se první podkladová vrstva, která se nechá cca 20 vteřin vytvrdit v UV lampě, poté se nanese barva, která  se vytvrzuje 2 minuty, toto se opakuje a nakonec se nanese vrchní vrstva, pro dokonalý lesk.
Pokud se rozhodnete CND Shellac sundat, nemusíte se ničeho bát. Vaše nehty se při odstranění nijak nepoškodí.
Odstranění trvá pouhých 10 minut a Váš nehet bude ve stejném stavu jako před aplikováním CND Shellacu. CND Shellac tak nehtům neubližuje a je vhodný pro každého, kdo chce nehtům dopřát odpočinek, regeneraci, ale přesto chce mít stále krásné a upravené.